En usta 1 Polietilen firma incelemesi

Veri Detay : 2008 yılından beri kazandığı servet sahibi tecrübesiyle Sınai Bölge, Neva Yalıtım Ürünleri, Çift Taraflı Bantlama ve Şeritleme, Kutu İçi Ambalaj, Seperatör, Promosyon Ürünleri, Offset Kutu, Koli, Eva Çeşitleri, Köpük, Sünger Dikim, Montaj, Mülevven Keçe Çeşitleri, Dikey Bahçe Keçesi, Uğraşı Keçesi üzere ve elan birşunca bakım verilmektedir.

 

Firmamızın müşterilerinin gereksinimlerı doğrultusunda, gereç temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan vetirelerde 5 asıl çalışkanlık sahaında devinme etmektedir.

Video Lansman :
• Sınai Malzemeler (Polietilen)
• Sanayide her türlü sınai malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satımlarını gerçekleştirmektedir.
• Dizayn, Çizim ve Kalıp Hizmetleri
• Projelerde ürün vüruttirmenin her aşamasında, dizayn, vektörel çizim, kısım kalıpların tamamlanması, prototip göstermelik çaldatmaışmaları ve ön dizi(imalatlarda) vaziyet almaktadır.
• Endüstriyel Pres Boy bos
• Geniş araba parkurumuzun, şekilli pres bölüm üretim olanaklarını, Köpük şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip jüpiter ihtiyaçlarını mukabillamaktadır.

 

Sınai Montaj Uygulamaları


Pres pazarlık sonrası imal edilen üst mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün montajlanması sağlamlanmaktadır.

 

 

Ambalaj Malzemeleri


Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, sandık, kasa ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, apotr dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri kontralanmaktadır.

 

 

ülkü Ve Misyonumuz


Sınai Kesim Hakkında Misyonumuz - Vizyonumuz, Firmamız ülkemizde kolünde liderdir. Sert çok endüstri düzlükında görev ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, çabucak gelişmekte ve ürün yelpazesini daima zenginleştirmektedir. Jüpiter memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, güre enfrastrüktürmızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla yanında faaliyet etmeyi misyon edinmiştir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En usta 1 Polietilen firma incelemesi”

Leave a Reply

Gravatar